"KazRoboSport" робототехника бойынша чемпионаттың іріктеу кезеңі

05.06.2024

""ҚазРоботикс" Қазақстандық білім беру және спорттық робототехника федерациясы" Республикалық қоғамдық бірлестігінің бастамасымен облыс білім басқармасының "Павлодар ақпараттық технологиялар орталығы" КММ қолдауымен Түсті металлургия жоғары колледжінің базасында 2024 жылдың 5 маусымында "KazRoboSport" робототехника бойынша чемпионаттың іріктеу кезеңі өткізілді.

І орынды «Фиксики» командасы Савоник Даниил, Әсетова Малика № 8 мектеп оқушылары иеленді.

Чемпионаттың жүлдегерлері «IT-HUB» командасы Осипов Сергей, Мансуров Алимхан ІІ орын алған Ақпараттық технологиялар колледжінің студенттері; «Болашақ» командасы Кононов Игнат, Туркин Егор, ІІІ орын алған Шамкенов атындағы МЛ оқушылары.

Іріктеу кезеңінің барлық жүлдегерлерін шын жүректен құттықтаймыз! Чемпионат финалында (республикалық кезең) Савоник Даниилге мен Әсетова Маликаға сәттілік тілейміз!