АКТ-ды оқу үрдісіне тиімді енгізу бойынша тәжірибе алмасу вебинарлары

АКТ-ды оқу үрдісіне тиімді енгізу бойынша тәжірибе алмасу вебинарлары

Ақпараттық технологиялар орталығыныңәдістемелік бөлімнің жұмыс жоспарына сәйкес 2024 жылғы 03-26 сәуір аралығында АКТ-ды оқу үрдісіне тиімді енгізу мақсатында облыс мұғалімдері арасында тәжірибе алмасу үшін вебинарлар ұйымдастырды. Тақырыптары: «Создание и использование электронных обучающих комплексов на уроках физики», Шарбақты ауданының Хмельницкий жалпы білім беретін орта мектебінің физика мұғалімі Сергей Сергеевич Клочков. «Использование виртуальной среды обучения на уроках в начальной школе», Павлодар ауданының Мичурин жалпы орта білім беру мектебінің бастауыш сынып мұғалімі Лидия Ядыгаровна Качнова. «Использование современных информационно-коммуникационных технологий для повышения качества образования в начальной школе», Павлодар қаласының М. Әуезов атындағы жалпы орта білім беру мектебінің бастауыш сынып мғалімі Светлана Николаевна Бебель. «Биология сабақтарында АКТ қолдану арқылы оқушылардың  функционалдық сауаттылығын дамыту», Облыстық көпсалалы дарынды балаларға арналған көптілді лицей-интернатының биология мұғалімі Рахат Жарылгаповна Жылкыбаева. «Бастауыш мектепте білім беру платформаларын пайдалану», Павлодар ауданының Мичурин жалпы орта білім беру мектебінің бастауыш сынып мұғалімі Ляззат Хамитовна Исабаева. «Формативное и суммативное оценивание с помощью инструментов ИКТ», Ақсу қаласының  №4 жалпы орта білім беру мектебінің тарих пәнінің мұғалімі Рахметолла Анатольевич Бейсеков. «Сабақтың сапасын арттыру мақсатында ақпараттық технологияны тиімді пайдалану жолдары», Абай атындағы жалпы орта білім беру мектебінің бастауыш сынып мұғалімі Акмарал Имантахуовна Аубакирова. «Бастауыш сыныпта Акт тиімді қолдана отырып, оқушылардың пәнге деген қызығушылығын арттыру», Абай атындағы жалпы орта білім беру мектебінің бастауыш сынып мұғалімі Динара Сериковна Кабдуллина. «Применение ИКТ на уроках английского языка с целью повышения мотивации обучающихся», Ақсу қаласының  №4 жалпы орта білім беру мектебінің ағылшын тілі мұғалімі Зарина Агнаевна Ракулова. «Қазақ тілі сабағында АКТ  мүмкіндіктерін тиімді қолдану», облыстық көпсалалы дарынды балаларға арналған көптілді лицей-интернаты қазақ тілі мұғалімі Әйгерім Тәңірбергенқызы Шакманова. «Мобильді қосымшалардың артықшылықтары», Ақсу қаласының  №4 жалпы орта білім беру мектебінің қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімі Таттыгуль Кундызбековна Бекенова. «Ағылшын тілін үйретуде жасанды интеллекті қолдану», Ы.Алтынсарин атындағы дарынды балаларға арналған облыстық қазақ гимназия- интернаты ағылшын тілі мұғалімі Динара Сериковна Искакова. «Использование мобильного приложения Инетересная Химия на уроках химии», Павлодар ауданының Мичурин жалпы орта білім беру мектебінің химия пәнінің мұғалімі  Николай Никалаевич Филипенко.  «Использование платформы Wordwall на уроках английского языка», облыстық көпсалалы дарынды балаларға арналған көптілді лицей-интернаты пәнінің ағылшын тілі мұғалімі   Жанна Маратовна Жумабекова. «ИКТ на уроках литературы как основа формирования функциональной грамотности обучающихся (из опыта работы по теме самообразования)» Дарынды балаларға арналған №3 гимназиясы орыс тілі мен әдебиеті мұғалімі Инна Федоровна Назарова. «Биологиялық зерттеу жүргізудегі STEM  технологиясы» Ақсу қаласының Ы. Алтынсарин атыңдағы қазақ орта мектебі биология пәнінің мұғалімі Аманхан Авчукир. Вебинарларға 100-ден аса мұғалімдер қатысты. Өз тәжірибесімен бөліскен мұғалімдерге сертификат берілді.